+90 850 223 53 33
fatosatik@epronsigorta.com
Muratpaşa / ANTALYA
Bahçelievler Mh. Hızır Reis Cd. No : 22/A
Pazartesi-Cuma
08:00-18:00
 
Saniyeler içinde poliçenin fiyatını öğren.Farkşı tekliflerimizi incele.Uzman bilgisi al.Merak ettiğin tüm ayrıntıları öğren.
Ekonomik
Seni düşünen fiyatlar...
Pratik
İhtiyacına göre kendi poliçeni hazırla..
7/24
Günün her saati,
ihtiyaç duyduğun her an
Ayrıcalıklı
Size özel
hasar temsilcisi
Hızlı
3 gün içinde
hasar ödeme garantisi
Her yerde
Türkiye çapında
servis ağı
Fiyatını ve kapsamını beğendiğin poliçeyi gör satın al.Poliçen hazır.Beklemek yok.Başka sayfaya yönlendirilme yok.İlgili uzman arasın

En doğru 
ürün en iyi,

fiyat...

Anında Poliçeni Oluştur.

Hızlı
Pratik
Ekonomik
Doldurulması gereken sayısız kutucuk cevaplanması gereken onlarca soru yok.Ekran başında dakikalarca beklemeye gerek yok.Kurumların zorunlu kıldığı bir kaç bilgiyi gir sana özel fiyatı gör...

NEDEN EPRON SİGORTA ?

 
 

Çünkü artık sigortanı saniyeler içinde kendin satın alabilirsin. Farklı ihtiyaçlar için düzenlenmiş, anlaşılır ve ekonomik sigorta ürünleri Epron Sigorta'da... Hem de istediğin an, istediğin yerde. Üstelik sayısız soru cevaplamadan ve iletişim bilgilerini verdin diye her dakika rahatsız edilip hayattan bezdirilmeden...

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA
Epron Sigorta, dijital satış kanalı, Antalya bölgesinde hayat ve diğer tüm branşlarda, Zorunlu Trafik Sigortası, Kasko, Yangın Sigortası, Nakliyat Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası ,Yat Sigortası , Havacılık Sigortası gibi ürünleriyle faaliyet göstermekte ve müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Misyon
Faaliyet gösterdiği sigortacılık alanında bireylerin ve kurumların ihtiyaç duyduğu ürünler geliştirip bunları hızlı ve her ortamda sunmak için kurulmuştur. Epron Sigorta tüm iş süreçlerinde ilgili tüm taraflar ile en etkin şekilde iletişim kurmayı öncelikleri arasında kabul eder.

En yenilikçi teknolojileri kullanmak, ihtiyaçlara yönelik yenilikçi ürünler geliştirmek ve mobil teknolojilere yatırım yapmak yine Epron Sigorta'nın önem verdiği alanlar arasındadır.
Vizyon
Faaliyet gösterdiği coğrafyada dijital sigortacılığın öncüsü olarak hareket edecektir. Bireylerin klasik ihtiyaçlarının ötesinde, değişen hayat şartlarında ortaya çıkan risklerini güvence altına alan, sigortacılık ürünlerinin birer zorunluluk değil ihtiyaç olarak görülmesini sağlayacak anlayışın lider kurumu olmayı hedeflemektedir.

Epron Sigorta söz konusu değerleri oluşturma yolunda en nitelikli insan kaynaklarını kullanan, en verimli yönetim şekillerini uygulayan bir kurum olarak yoluna devam edecektir.
 
 
Bize Ulaşın
Kasko, trafik, yangın, mühendislik, tarım, sağlık, ferdi kaza, nakliyat, hukuksal koruma, oto dışı kaza, DASK ve sorumluluk sigortaları da dâhil tüm branşlarda faaliyet gösteren Epron Sigorta, kurulduğu günden itibaren teknolojiyi en iyi kullanan şirketlerden biri olmuştur.